0

کتاب معجزه شکرگزاری راندا برن (The Magic By Rhonda Byrne)

1369 بازدید

چند روز قبل با کتاب معجزه شکرگزاری خانم راندا برن آشنا شدم. با مطالعه کتاب متوجه شدم من هیچ وقت در زندگی ام به معنای واقعی شکرگزار نبوده ام و با انجام تمرینات کتاب احساس فوق العاده ای در وجودم ایجاد شد. پیشنهاد میکنم اگر این کتاب را مطالعه نکرده اید حتما مطالعه کنید و تمرینات آن را انجام دهید.

نفهمیدم چطور اتفاق افتاد و چرا اینکار را انجام دادم ولی دو تا از ترجمه های معروف کتاب از دو انتشارات معتبر را خریداری کردم. در یک ترجمه تمرینات کتاب بیست و شش روز بود و در ترجمه دیگر بیست و هشت روز! متن هر دو ترجمه را مطالعه و بررسی کردم و تفاوت هایی در آن یافتم. تصمیم گرفتم نسخه اصلی کتاب به زبان انگلیسی را پیدا کنم.

در گوگل جستجو کردم و بالاخره نسخه ی پی دی اف کتاب به زبان انگلیسی را پیدا کردم ولی آن طور که میخواستم نبود. گوشه ی ذهنم بود که من قطعا نسخه اصلی با خصوصیاتی که میخواهم را پیدا میکنم. دو سه روز گذشت که دوباره به ذهنم رسید جستجو کنم. در کمتر از چند دقیقه نسخه اصلی کتاب با فرمت PDF و همچنین با فرمت ePub را پیدا کردم. نکته ی جالب ماجرا اینجا بود که آن سایت خارجی دقیقا روز قبل این کتاب را آپلود کرده بود! احساس کردم این کتاب برای شخص من و به سفارش من قرار داده شده است.

زمانی که با کتاب معجزه سپاسگزاری آشنا شدم نسخه الکترونیکی کتاب با فرمت ePub را خریداری کرده بودم. این اولین کتابی بود که نسخه الکترونیکی آن را مطالعه میکردم. خیلی خوشحال و شکرگزار بودم چون می توانستم هر جا که دلم میخواست موبایلم را بیرون بیاورم و مطالعه کنم. تصمیم گرفتم از این به بعد هر کتابی که قصد مطالعه آن را دارم در صورت وجود نسخه الکترونیکی آن را تهیه کنم تا موبایلم کتابخانه ام باشد و محدودیت مکانی و زمانی برای مطالعه نداشته باشم.

بعد از یافتن نسخه اصلی کتاب به طرز معجزه آسایی با یک برنامه فوق العاده برای مطالعه فرمت ePub هم آشنا شدم و احساس شکرگزاری سراسر قلبم را فرا گرفت که میتوانستم کتاب مورد علاقه ام را با شیوه ای که مدنظرم بود مطالعه کنم.

نکته ی جالب دیگری که در این ماجرا وجود داشت این بود که از یک ماه قبل با دیدن فیلم های زبان اصلی و با زیرنویس تلاش میکنم تا مهارت خودم را در زبان انگلیسی افزایش دهم و حالا میتوانم در کنار آن کتاب مورد علاقه ام را با زبان انگلیسی مطالعه کنم.

نام اصلی کتاب The Magic از خانم راندا برن (Rhonda Byrne) است که در ایران با نام های معجزه، معجزه شکرگزاری، معجزه سپاسگزاری، جادو و … ترجمه شده است. با مقایسه متن کتاب اصلی با متن دو ترجمه و تفاوتهایی که در آنها یافتم به این نتیجه رسیدم که از این به بعد تا آنجا که برایم مقدور باشد کتاب را به زبان اصلی مطالعه کنم و کمتر به سراغ ترجمه ها بروم.

در نهایت با توجه به اینکه این کتاب علاقه مندان زیادی دارد تصمیم گرفتم نسخه اصلی را در سایت قرار دهم تا کسانی که تا حدودی به زبان انگلیسی مسلط هستند کتاب را به زبان اصلی مطالعه کنند. همچنین لینک دو برنامه فوق العاده مفید و کاربردی برای مطالعه کتاب با فرمت PDF و ePub هم قرار میدهم تا اگر مایل باشید از این برنامه ها استفاده کنید.

برای مطالعه فرمت PDF می توانید از برنامه Xodo استفاده کنید و برای دانلود آن از گوگل پلی میتوانید اینجا کلیک کنید. همچنین برای مطالعه فرمت ePub میتوانید برنامه ReadEra را از گوگل پلی و از اینجا دانلود کنید.

منتظر نظرات ارزشمند شما هستم.

باکس دانلود

اشتراک گذاری:

نظرات

1 نظر در مورد کتاب معجزه شکرگزاری راندا برن (The Magic By Rhonda Byrne)

دیدگاهتان را بنویسید

برچسب ها: