0

شروع

1148 بازدید

این اولین ویدئویی است که بر روی وبسایت تغییر کوانتومی قرار می گیرد. از اینکه در این فضای مجازی پذیرای شما عزیزان هستم خیلی خوشحال هستم. QchangeSkill مخفف Quantum Change Skill به معنای مهارت تغییر کوانتومی است. دلیل این نامگذاری استفاده از مباحث پایه فیزیک کوانتومی در تغییر کردن است.

اولین بار سه سال پیش با این مباحث آشنا شدم. آن زمان در وضعیت بسیار بدی قرار داشتم حتی از نظر جسمی، وزنی بیشتر از 97 کیلوگرم داشتم. کمر و پاهایم درد می کرد و بیشتر ساعات روز را خواب آلوده و خسته بودم. در سن 35 سالگی تقریبا هیچ هدف مشخصی نداشتم. روزمرگی سراسر زندگی ام را گرفته بود. خسته شده بودم. وقتی با این مباحث آشنا شدم زندگی من رنگ و بویی تازه گرفت.

در حال حاضر که صحبتهای من را می شنوید من پر انرژی تر از تمام بازه های زندگی ام تاکنون هستم. هر روز ساعات زیادی را مشغول یادگیری مباحث مختلف هستم. هدف مشخص و فوق العاده ای دارم و هر روز برای رسیدن به آن تلاش می کنم. مثل گذشته دچار روزمرگی نیستم و توانستم بخش های زیادی از زندگی ام را تغییر دهم.

از کودکی به خاطر تن صدای خاص و صدای بلندی که داشتم همیشه بهم گفته شده بود ساکت باش، آرامتر صحبت کن. مگر بلندگو قورت داده ای! و …  این صحبت ها باعث شده بود از صدای خودم متنفر باشم. بیزار بودم که صدای خودم را بشنوم حتی در ویدئویی که در جمع خانوادگی گرفته می شد! و امروز که جلوی دوربین با شما صحبت می کنم یکی از تغییراتی است که در زندگی ام به وجود آوردم. اکنون از صدای خودم راضی هستم و و هر روز به خاطر این نعمتی که به من داده شده سپاسگزاری می کنم. هر چند در زندگی ام ایده آل نیستم ولی خودم از تغییرات بزرگی که در این سه سال گذشته در زندگی ام به وجود آورده ام راضی هستم.

اولین تغییر بزرگی که ایجاد کردم کاهش وزن بیشتر از پانزده کیلوگرم در مدت زمان سه ماه بدون هیچ گونه رژیم غذایی بود. این تغییر آن قدر سریع بود که حتی اطرافیان نزدیک و دوستانم هم شگفت زده شده بودند. من متوجه شدم ریشه تمام این مباحث یک موضوع واحد است. این مباحث علمی و بر اساس آخرین تحقیقاتی بود که در دنیا صورت گرفته بود. من با ذهن کاملا منطقی و تحلیلی به راحتی توانستم این مباحث را بپذیرم و در زندگی خودم اجرا کنم. برای همین تصمیم گرفتم از مطالبی که یاد گرفتم و تجربیات خودم با شما صحبت کنم. وبسایت تغییر کوانتومی یک فضای صمیمی و دوستانه برای تمام کسانی است که می خواهند بخشی از زندگی خود را تغییر دهند. اینجا در کنار هم می توانیم این تغییرات را در سلامتی، تناسب اندام، اعتماد به نفس و یا هر زمینه ی دیگری ایجاد کنیم.

منتظر نظرات ارزشمند شما هستم.

باکس دانلود

اشتراک گذاری:

نظرات

0 نظر در مورد شروع

دیدگاهتان را بنویسید

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.

برچسب ها: